VALİMİZ SAYIN AYDIN BARUŞ KORUYUCU AİLELERLE BİRLİKTE İFTAR YAPTI

       

        Valimiz Sayın Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş Hanımefendi İl Müdürlüğümüz tarafından organize edilen iftar programında koruyucu ailelerle bir araya geldi. 
        Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren İl Müdürümüzle birlikte yetim ve öksüz çocukların ailelerini evlerinde ziyaret eden Valimiz Sayın Aydın Baruş, bu kezde Bolu’daki koruyucu aileler ve çocukları ile iftarda buluştu. 
        İftar öncesi ailelere ve çocuklara hoş geldiniz diyerek tek tek görüşen Valimiz Sayın Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş Hanımefendi, iftar sonrasında da aileler ile sıcak bir sohbet gerçekleştirdiler. 
        Öksüz ve yetim çocuklara şefkat yuvası olan ve bu ulvi davranışları nedeniyle koruyucu ailelere teşekkür eden Valimiz Sayın Aydın Baruş  “Sizlerin çocuklarımıza sahip çıkacağınızdan ve onları koruyup kollayacağınızdan hiç şüphemiz yok. Sizler bizim her zaman örnek aile olarak göstereceğimiz kişilersiniz. Sizler hem evlat sevgisini yaşıyor hem de onların yaşam kaynağı oluyorsunuz. Çocuklarımıza verdiğiniz emekler için hepinize çok  teşekkür ediyorum” dedi.
 


Sonraki Sayfa: VALİMİZ SAYIN AYDIN BARUŞ VE EŞİ NAGİHAN BARUŞ HANIMEFENDİ HUZUREVİ SAKİNLERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE İFTAR YAPTILAR

Önceki Sayfa : ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTARDA BİR ARAYA GELDİ