ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

        İl Müdürlüğümüz tarafından 10.06.2017 tarihinde Şehit aileleri ve Gazilerimiz onuruna verilen iftar yemeğine Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Bolu Valisi Aydın Baruş Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Tanju Özcan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Vali Yardımcıları Mustafa Kemal Keskin ve Ahmet Atılkan, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, İl Müdürümüz Timuçin Erem ve daire müdürleri katıldı. 
        Hep birlikte açılan iftarın ardından yapılan dua sonrası konuşma yapan Valimiz Sayın Aydın Baruş,” Şehitlerimiz ve Gazilerimizin bu ülkenin vatan olmasında en büyük fedakârlıkları yaptıklarını dile getirdi. Sizlerle birlikte yemek, sizlerle birlikte bulunmak bize gerçekten güç veriyor, onur veriyor ve sizlerle hep bir aile olmak, sık sık bir araya gelmekte bizleri çok mutlu ediyor. Merak etmeyin biz evlatlarınızın emanetine her daim sahip çıkacağız. Bu vatanı, bu bayrağı ve bu milletin onurunu daima dimdik ayakta tutacağız.” dedi.
       Sayın Valimizin konuşmaları sonrasında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan; 'Eğer toprak uğrunda ölen varsa vatandır.' diyor şair. İşte bu coğrafyada bu toprakları bize vatan olarak bırakmak için bin yıl milyonlarca şehidimiz olmuş. O yüzden toprak çok kıymetli. Vatan çok kıymetli.Bunu kıymetli kılan da sizin, bizim değerli şehitlerimiz. Bir şeyi daha biliyoruz, onlar bu vatanı bize emanet olarak canları pahasına bırakırken, aynı zamanda geride bıraktıkları siz saygıdeğer aileleri de bize bıraktıkları ikinci emanetsiniz. Hiç şüpheniz olmasın ki, bütün emanetlerin bilincindeyiz. Bizlerin her zaman size karşı görevlerimizin olduğunu, size karşı sorumluluklarımızın olduğunu bilerek, bu bilinçle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz."  dedi.

 


Sonraki Sayfa: VALİMİZ SAYIN AYDIN BARUŞ KORUYUCU AİLELERLE BİRLİKTE İFTAR YAPTI

Önceki Sayfa : ÖKSÜZ, YETİM VE ÇOCUK EVLERİMİZDE KALAN ÇOCUKLAR İFTARDA BİR ARAYA GELDİLER