Sayın Valimiz Aydın Baruş Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım Rehabilitasyon Merkezimizi Ziyaret Etti

        Valimiz Sayın Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş Hanımefendi 3 Aralık Dünya Engelliler gününde Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizde kalan çocuklarla bir araya geldi. Çocuklar ile yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden Valimiz Sayın Aydın Baruş çocukların durumları hakkında İl Müdür Vekilimiz Timuçin Erem ile Rehabilitasyon Merkezi Müdürümüz Pınar Altok Erateş’den bilgiler aldı.
        Valimiz Sayın Aydın Baruş Bey çocuklar ile birlikte pasta kesti. Çocuklar Valimiz Sayın Aydın Baruş ile birlikte pasta kesmek için birbirleriyle yarışırken çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.
        Pasta kesiminin ardından Valimiz Sayın Aydın Baruş ile eşi Nagihan Baruş çocuklarla ve Merkez çalışanları ile sohbet etti. Merkezde eğitim gören çocuklarımız Valimiz Sayın Aydın Baruş'a ezberledikleri şiirleri okudular.
        Yapılan ikramların ardından Rehabilitasyon merkezimizden incelemelerde bulunan Sayın Aydın Baruş eşi Nagihan Baruş ile birlikte odalarında yatan çocuklarımızı da ziyaret etti ve durumları hakkında bilgiler aldı.


Sonraki Sayfa: İL MÜDÜR VEKİLİMİZ TİMUÇİN EREM’İN 3ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Önceki Sayfa : BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ