MİNİK YAZARLARDAN VALİMİZ SAYIN AYDIN BARUŞ’A ZİYARET

        Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzce başlatılan "Minik Yazarlar İş Başında" isimli proje kapsamında Çocuk Evlerimizde kalan çocuklarımız üçüncü kitaplarını çıkarttılar. 
        "Tak Tak ile Lak Lak" isimli öykü kitabını hazırlayan çocuklarımız daha sonra ise bu kitabı Valimiz Sayın Aydın Baruş’a hediye ettiler.Valimiz Sayın Aydın Baruş, oldukça samimi geçen ziyarette tüm çocuklar ile tek tek selamlaşarak sohbet etti.
        Valimiz Sayın Aydın Baruş “Ateş Böceği Pırıltı” ve “Altın Balık” isimli kitapların ardından yine kendi hazırladıkları   “Tak Tak ile Lak Lak” isimli üçüncü öykü kitabı nedeniyle genç yazarları tebrik etti. 
        Bu kitabın tüm çocukların hayal dünyasına ve düşüncelerine büyük katkılar sağlayacağına inandığını belirten Valimiz Sayın Aydın Baruş bu eseri başarıyla çıkaran çocukları ve ekibini kutladı. Bu kitabın her evresinde çocukların emeği olduğunu bildiğini kaydeden Valimiz Sayın Aydın Baruş, ayrıca bu kitabın çocuklarımız için sevimli ve renkli bir görünüm kazanmasında emeği geçen, resimleri çizen, baskıya hazırlayan ekibi de tebrik etti. 
Oldukça samimi geçen ziyaretin devamında Valimiz Sayın Aydın Baruş çocuklarımızla beraber hikaye kitabını okuyarak onlara kitap ile ilgili sorular sordu. 
        Ziyaretin sonunda Valimiz Sayın Aydın Baruş, minik yazarlar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.


Sonraki Sayfa: VALİMİZ SAYIN AYDIN BARUŞ’TAN ÇOCUK EVLERİMİZE YENİ YIL ZİYARETİ

Önceki Sayfa : İL ÇOCUK HAKLARI KOMİTESİNDEN "ÇOCUK İSTİSMARI" KONULU EĞİTİM VERİLDİ