MİNİK YAZARLAR CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNDE


       Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evlerinde kalan çocuklarımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen programa katıldılar.
       Yazdıkları Altın Balık, Ateş Böceği Pırıltı ve Tak Tak ile Lak Lak isimli hikaye kitapları ile  minik yazarlar olarak anılan çocuklar Cumhurbaşkanlığı Külliye’nde düzenlenen programda imzaladıkları kitaplarını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan KAYA’ya, Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet YILMAZ’a ve Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Sayın Yusuf TEKİN’e hediye ettiler.
       Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Timuçin EREM ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Talat ORBAY OFLAZ’ın da katıldığı programda çocuklar yazdıkları kitap hakkında Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Bakanlarımıza bilgi verdiler.
       Minik Yazarlar daha sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen programı seyir etti. Programa katılan çocuklara hitap eden Sayın Cumhurbaşkanımız çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak çocuklara bazı tavsiyelerde bulundu. 


Sonraki Sayfa: İl Müdür V. Timuçin EREM'den Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma personeline Bakanlığımız hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Önceki Sayfa : GÖYNÜK İLÇEMİZDE BULUNAN ŞEHİT YAKINLARIMIZ İSTİHDAM EDİLDİKLERİ KURUMLARDA ZİYARET EDİLDİ