İl Müdür V. Timuçin EREM'den Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma personeline Bakanlığımız hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi

 

        Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Timuçin EREM tarafından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın hizmetleri ve çalışmaları hakkında İlimiz ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüğüne ve personeline bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.
        Toplantıya İlimiz Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf personeli ile Gerede, Mudurnu, Seben, Kıbrıscık, Mengen, Yeniçağa, Dörtdivan ve Göynük İlçe Vakıf Müdürlükleri ile personeli katılmıştır.
        Aynı Bakanlık bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları arasındaki sürmekte olan işbirliğini arttırmayı hedeflenen toplantıda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Timuçin EREM tarafından yürütülmekte olan yaşlı, çocuk, engelli, kadın ve eğitim hizmetleri hakkında bilgi verilmiş, karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları konularında bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
        Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Timuçin EREM, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf müdür ve personelinden, ilçelerde ikamet eden ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü hizmet grubunu giren vatandaşlara bilgi vermelerini ve bu vatandaşları İl Müdürlüklerine bildirmelerini talep etti.Sonraki Sayfa: BOLU AFAD İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN PERSONELLERİMİZE YANGIN VE YANGINA MÜDAHALE KONULARINDA EĞİTİMLER VERİLDİ

Önceki Sayfa : MİNİK YAZARLAR CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNDE