İL MÜDÜR V. TİMUÇİN EREM'İN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

       

        Aile kurumunun temel taşı olarak toplum ve aile hayatımızın en önemli aktörleridirler. Toplumun her kesiminde yer alan ve her alanda büyük başarı örnekleri gösteren kadınlarımız toplumun eşit statüdeki bireyleri olarak her alanda çok önemli sorumluluklar üstlenmektedirler.
        Gelecek nesillerin mimarları kadınlar her çağda toplumsal ve ekonomik alanda pek çok sorun ve sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalmışlardır. Kurtuluş Savaşı’nda onurlu bir mücadele sergileyerek tüm dünya kadınlarına örnek teşkil eden Türk kadınının fedakârlıklarını da bir kez daha hatırlıyor ve hatırlatıyoruz.
        Kadınların uğradıkları haksızlıkları en aza indirmek için Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak gerekli çalışmaları yapmaktayız. Kadınların daha huzurlu ve sağlıklı olarak yaşamalarını sağlamak, yaşadıkları sorunları en aza indirgemek hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
        8 Mart Dünya Kadınlar Gününün tüm insanlar için barış, eşitlik, adalet ve özgürlüklerin gelişmesine katkı sağlamasını diliyor, başımızın tacı yarınlarımızın mimarı kadınlarımıza sağlık huzur ve mutluluk dileklerimle saygılarımı sunuyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.
 
 

Timuçin EREM
Aile ve Sosyal Politikalar
İl Müdür V.


Sonraki Sayfa: Türkiye, Şehit yakınları ve Gazilerine sahip çıkıyor

Önceki Sayfa : iL MÜDÜR V. TİMUÇİN EREM'İN ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI