8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

 

       “Güçlü bir kadın , güçlü bir aile, güçlü bir toplum.”  anlayışı ile toplumumuzun temel taşını oluşturan ve her alanda büyük başarı örnekleri gösteren kadınlarımız toplum hayatı içinde aktif bir şekilde rol alarak, toplumsal ve ekonomik alan da pek çok sıkıntı ile mücadele ederek gelecek nesillere örnek teşkil etmişlerdir.
       Kadınsız üretim, kadınsız eğitim, kadınsız bilim ve kadınsız sanat düşünülemez. Bu sebeple kadına yönelik her türlü şiddetin önlenmesi ve kadınların sahip olduğu hakların korunması konusunda gerekli çalışmalar yürütülmektedir. 
      “Kadına şiddete sıfır tolerans” ilkesiyle, hiçbir kadının mağduriyet yaşamaması ve toplumun yüzünün gerçekten gülmesi için tüm imkânlarımızla seferber oluyoruz.
       Bu duygu, düşünce ve  varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, emekleriyle bizleri bu günlere getiren, hayatı yaşamaya değer kılan, başta şehitlerimizin, gazilerimizin elleri öpülesi anneleri, kıymetli eşleri olmak üzeri İl Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan ve kuruluşlarımızda kurum bakımımız altında bulunan kadınların ve tüm dünya kadınlarının “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyor, sevginin, şefkatin, özverinin simgesi olan kadınlarımıza başarı, mutluluk ve sağlık diliyorum.
 
 
Bekir KOÇYİĞİT
   İl Müdür V.


Sonraki Sayfa: GELENEKSEL PERSONELLER ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI

Önceki Sayfa : 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA