ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ ONURUNA YEMEK VERİLDİ

        15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehit ailelerine ve gazilerimiz onuruna yemek verildi. 
        Solmaz-Ahmet Baysal Öğretmenevinde düzenlenen yemeğe Bolu Valisi Aydın Baruş ile eşi Nagihan Baruş, Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Muammer Alper, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Süleyman Mollaibrahimoğlu, Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, İl Emniyet Müdürü İbrahim Özel, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsmail Güzel, İl Müdürümüz Bekir Koçyiğit,  İl Merkezi ve ilçelerden gelen şehit aileleri, gazilerimiz ve vatandaşlar katıldı.
        Yemeğe gelen misafirlerimiz Bakanlığımızca düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğrafların yer aldığı sergiyi gezdiler.
        Valimiz Sayın Aydın Baruş ile eşi Nagihan Baruş hanımefendi, yemek öncesi masaları tek tek gezerek şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize hoş geldiniz diyerek onlarla sohbet etti. 
        Şehit ailelerimize ve Gazilerimize verilen yemek yapılan yemek duasının ardından sona erdi.Sonraki Sayfa: 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE ZİYARET

Önceki Sayfa : 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ...