İL MÜDÜR V. TİMUÇİN EREM’İN “18-24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI” KUTLAMA MESAJI

        Her insan, beşikten mezara kadar, ömrünün her evresinde ilgiye, sevgiye, saygıya ve insanca yaşama hakkına sahiptir. Ne mutlu ki, bizler millet olarak saygıdeğer büyüklerimizin varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi, saygı ve hürmeti gösteren bir kültür ve geleneğe sahibiz. Tecrübelerinden, birikimlerinden istifade ettiğimiz, kendilerini bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz değerli yaşlılarımıza değer vermek, onlara saygı, sevgi  ve hürmet göstermek  milletimizin  vazgeçilmez geleneği, toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır.
       Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak Huzurevi Müdürlüklerimizde misafir ettiğimiz değerli yaşlılarımıza; kimseye muhtaç olmadan yaşayabilecekleri güvenli bir yaşam alanı sunma gayretlerimiz devam etmektedir,
       Bu düşüncelerle, en verimli çağlarını ülkesine ve milletine hizmetle geçirmiş tüm yaşlılarımızın “18-24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI ”en samimi duygularımla kutluyor, bugünlerimizin mimarı olan değerli büyüklerimize, mutlu, huzurlu, sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum.
 


Timuçin EREM
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V.


Sonraki Sayfa: iL MÜDÜR V. TİMUÇİN EREM'İN ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

Önceki Sayfa : YAŞLILAR HAFTASINDA İLK ETKİNLİK NARVEN TERMAL KASABASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ