30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

       30 Ağustos Zaferi, ülkemiz açısından önemli bir dönüm noktası ve hepimiz için bir iftihar vesilesidir. Milletimizin vatan ve bayrak sevgisiyle, Kahraman Ordumuzun azim, kararlılık ve cesaretiyle kazanılan bu zafer, tarihimizin altın sayfalarından biridir.
       26 Ağustos’ta başlayan Büyük Taarruz ’un ardından, 30 Ağustos’ta elde edilen nihai başarı, aziz milletimizin kararlı istiklal mücadelesinin bir sonucudur. Bu başarı, her türlü yoksulluk ve imkânsızlıklar içinde, karşılaşılan bütün zorlukları birlik ve beraberlik duygularıyla aşmasını bilen bir milletin gücünü tüm dünyaya göstermiştir.
       Vatan uğruna şehit ya da gazi olmuş her isim ve emaneti bizim için mukaddestir. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak emanetin gereğini yapmak için gece gündüz çalışmakta; şehit yakınları ve gazilerimiz için elimizden gelen her türlü çabayı göstermekteyiz. Çünkü biliyoruz ki: Bu topraklarda hür ve başı dik bir şekilde yürüyebiliyorsak, şehitlerimiz ve gazilerimizin aziz varlığı sayesindedir. 
       Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zaferini kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere İstiklal Savaşımızın kahramanlarını; bu toprakları bizler için “vatan” yapan tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü


 


Sonraki Sayfa: ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN EKPSS VE KURA YÖNTEMİYLE KAMU KURUMLARINA YERLEŞTİRME TÖRENİ

Önceki Sayfa : KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI